OLEJE   SMARY   PŁYNY  PETRO-CANADA
                                           

 

STRUKTURA PŁYNÓW PRZEMYSŁOWYCH
   
NAZWA   OPIS PRODUKTU   OPAKOWANIA
   
PŁYN DO POMP PRÓŻNIOWYCH
PŁYN DO POMP PRÓŻNIOWYCH
Zalecane do smarowania i chłodzenia tłoków i wirników w pompach próżniowych. przystosowany do pomp pracujących w wysokich temperaturach oraz używających gazów obojętnych.  
PŁYN DO NARZĘDZI I PROWADNIC
ACCUFLO SS68
Stosowany do smarowania prowadnic oraz części maszyn drukarskich. Można go stosować w wirnikowych i liniowych prowadnicach.  
ACCUFLO TK
Stworzony do smarowania prowadnic urządzeń mechanicznych., prowadnic pionowych i poziomych. 20l, 205l
PC WAYLUBE 68
Płyn do smarowania prowadnic w urządzeniach ciągle pracujących. Spełnia wymagania  nowoczesnych prowadnic mechanicznych. zalecany do prowadnic poziomych.  
PŁYNY HYDRAULICZNE
BIO 40
Łatwo biodegracyjny płyn do użytku, gdzie istnieje ryzyko zanieczyszczenia wód gruntowych Zastosowanie: w wysoko zaawansowanych układach hydraulicznych w przemyśle .
ENVIRON AW
Polecany przez większość producentów pomp hydraulicznych. Stworzony do użytku w ruchomych i stacjonarnych , wysoko ciężarowych systemach hydraulicznych. Może być stosowany w srebrnych łożyskach- takich jak pompy Lucas.
ENVIRON MW
Stworzony do użytku w ruchomych i stacjonarnych , wysoko ciężarowych systemach hydraulicznych. Stosowany całorocznie w tłokowych, trybowych i wirnikowych pompach hydraulicznych.
HYDREX AW
Wielosezonowy płyn hydrauliczny stosowany w tłokowych, trybowych i wirnikowych pompach hydraulicznych. 20l, 205l
HYDREX DT
Płyn hydrauliczny stosowany w układach skłonnych do zabrudzeń 20l, 205l
HYDREX FR-C 40
Ognioodporny płyn hydrauliczny stosowany w miejscach , gdzie istnieje ryzyko pożaru.
HYDREX FR-D 46
Ognioodporny płyn hydrauliczny stosowany w miejscach , gdzie istnieje ryzyko pożaru. 205l
HYDREX MV ARCTIC 15 Płyn stworzony do pracy w ekstremalnie niskich temperaturach, szczególnie w arktycznym klimacie. Zastosowanie w tłokowych, wirnikowych oraz osiowych pompach hydraulicznych.
HYDREX MV
Wielosezonowy płyn hydrauliczny, długotrwały, nieścieralny, stworzony do wysokich temperatur oraz w wysoko  ciężarowych systemach hydraulicznych 20l, 205l
HYDREX XV
Wielosezonowy płyn hydrauliczny, długotrwały, nieścieralny, stworzony do wysokich temperatur oraz w wysoko  ciężarowych systemach hydraulicznych 20l, 205l
PŁYN ESD 1400
Biodegradalny płyn stworzony do dużych prędkości hydraulicznych w szerokim zakresie temperatur, używany w wysoko  ciężarowych systemach hydraulicznych.
PRZEMYSŁOWE OLEJE PRZEKŁADNIOWE
PREMIUM R&O
Płyny smarujące, używane w turbinach paliwowych oraz parowych, w wielu urządzeniach przemysłowych. Posiadają właściwości anty korozyjne, ochrona łożysk i przekładni. 20l, 205l
SENATE
Olej o podwyższonym poziomie lepkości, przystosowany do smarowania reduktorów przekładniowych 20l, 205l
SUNDURO SHB
Oleje syntetyczne , wielozadaniowe, stworzone do smarowania przekładni i łożysk w urządzeniach pracujących w bardzo wymagających warunkach. 20l, 205l
ULTIMA EP
Specjalne oleje stworzone do wysokiego ciśnienia oraz ciężkich urządzeń przemysłowych, pracujących w warunkach normalnych, ciężkich oraz przy wstrząsach.
ULTIMA SYNTHETIC EP Specjalne oleje przystosowane do wysokiego ciśnienia, ciężkich urządzeń pracujących w trudnych warunkach i szerokim zakresie temperatur. 20l, 205l

                                                                                                                                                 do góry