KLEJE I USZCZELNIENIA DLA PRZEMYSŁU I MOTORYZACJI

 
 
AKTYWATORY, PRIMERY, ZMYWACZE, SMARY
AKTYWATORY I GRUNTY DLA KLEJÓW CYJANOAKRYLOWYCH

AKTYWATOR-7

Umożliwia klejenie większości tworzyw poliolefinowych takich jak polietylen i polipropylen, elastomerów, PTFE, kauczuków EPDM, gumy termoplastycznej i silikonowej. Zwiększa adhezję klejów cyjanoakrylowych

Butelka 20ml.

 

AKTYWATOR-9

Przyspieszacz ( akcelerator ) do wszystkich klejów błyskawicznych, eliminuje efekt wykwitów i optymalizuje wytrzymałość spoiny.

Pojemnik 150ml, 1l.

 

AKTYWATORY DLA ŻYWIC METAKRYLOWYCH

AKTYWATOR-20

Specjalistyczny, bezrozpuszczalnikowy produkt w postaci płynu, który umożliwia działanie kleju akrylowego LOXEAL 33-00. Klej aplikujemy na jedną stronę złącza a na drugą aplikujemy klej.

Butelka 20ml.

 

AKTYWATOR-11

Przyspieszacz( akcelerator ) na bazie rozpuszczalnika do klejów anaerobowych. Uaktywnia powierzchnię metalową o niskiej aktywności chemicznej. Aktywator aplikujemy na jedną z klejonych stron natomiast na drugą aplikujemy produkt anaerobowy.

Pojemnik 150ml, 1l.

 

ODTŁUSZCZACZE I ZMYWACZE

PULITORE 10 -LOXEAL

Jest najlepszym sposobem przygotowania powierzchni przed klejeniem. Przeznaczony do czyszczenia, odtłuszczania metali, szkła, gumy, z tworzyw sztucznych ( nie niszczy powierzchni ). Nie pozostawia nalotów i nie powoduje korozji.

Pojemnik 400ml.

 

METAL CLEANER- PULSAR

Wielozadaniowy zmywacz i odtłuszczacz do szybkiego czyszczenia powierzchni z metalu, szkła, kamienia, gumy itp. przed klejeniem. Zawiera składniki, które usuwają smary, tłuszcze czy inne zabrudzenia nawet z mikroszczelin. Można stosować zamiast "tri'

Pojemnik 400ml.

 

PLASTIC CLEANER- PULSAR

Środek do szybkiego czyszczenia i odtłuszczania wrażliwych powierzchni z tworzyw sztucznych i lakierowanych. Idealnie przygotowuje powierzchnie przed użyciem klejów CA, UV, żywic metakrylowych, smarów i innych

Pojemnik 400ml.

 

GASKET REMOVER - PULSAR

Uniwersalny zmywacz, zawiera składniki, które rozpuszczają zapieczone smary, oleje, stwardniałe resztki klejów, osady, i inne zabrudzenia.
Jest to produkt bardzo agresywny!

Pojemnik 400ml.

 

SMARY SILIKONOWE

SMAR SILIKONOWY Z DODATKIEM TEFLONU NR 4

Do wszystkich kombinacji metali, tworzyw sztucznych i gumy. Zapobiega zatarciom i korozji, a dodatek teflonu zwiększa właściwości smarne i wytrzymałość produktu na obciążenia. Produkt jest nietoksyczny, dopuszczony do kontaktu z wodą pitną.

Pojemność 1kg, 12kg.

 

SMAR SILIKONOWY NR 9

Do wszystkich kombinacji metali, tworzyw sztucznych i gumy. Zapobiega zatarciom i korozji, do użytki w urządzeniach nie poddanych nadmiernym obciążeniom. Nietoksyczny, posiada dopuszczenie do kontaktu z wodą pitną.

Pojemność 1kg, 12 kg.

 

ZMYWACZ-ODRDZEWIACZ

RUST PENETRANT - PULSAR

Profesjonalny odrdzewiacz penetrujący, zawiera mocną mieszankę szybko działających struktur chemicznych. W połączeniu z cząsteczkami wykorzystującymi napięcia powierzchniowe pozwala na penetrację w głąb skorodowanych połączeń. Trwale zabezpiecza antykorozyjnie, usuwa wodę.

Pojemność 400 ml.